Fundusze

EdTechHub Sp. z o.o.

EdTechHub jest funduszem inwestującym w startupy z dziedziny EdTech, czyli szeroko rozumianej edukacji wspieranej technologią. Inwestuje zarówno w koncepty na etapie seed i R&D, jak i w spółki posiadające już przychody. Szuka takich przedsięwzięć, gdzie poza kapitałem może wnieść wartość merytoryczną związaną z jej doświadczeniem w branży EdTech. Do tej pory zrealizowała 36 inwestycji kapitałowych oraz 6 rund finansowania uzupełniającego, a wartość spółek portfelowych przekroczyła 250 mln PLN. Jej misją jest budowa ekosystemu wspierającego innowacje z obszaru transformacji cyfrowej. Jej specjalizacje to digitalizacja wiedzy, szczególnie z wykorzystaniem VR, projekty blended learning & LMS platforms, nowoczesny content & influence marketing.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Ireneusz Tomczak
ireneusz.tomczak@digitalknowledge.pl
tel.: (+48) 606 682 970

Satus Starter Sp. z o.o.

Satus Starter sp. z o.o. należy do grupy Satus, jednej z najstarszych grup venture capital w Polsce, założonej w 2007 r. Grupa w swej historii zarządzała lub tworzyła następujące fundusze VC: Seed Capital Satus, FIZAN Satus Venture, FZKPT, AINOT, JCI Venture, Innoventure, Satus Games, VC Link, Satus Starter. Łączna kapitalizacja tych funduszy to 280 mln złotych, a do dokonanych inwestycji zaliczają się takie spółki jak: Synerise, Bloober Team, Evatronix, OK System, Legimi, Poltreg, SDS Optic, Sky Engine AI, SentiOne. Satus szczyci się najwyższym wyjściem inwestycyjnym w Polsce ze spółki Synerise z mnożnikiem x32 zainwestowany kapitał. W trakcie swej działalności fundusze grupy Satus uzyskiwały wielokrotnie wsparcie kapitałowe publicznych instytucji takich jak PFR Ventures, Krajowy Fundusz Kapitałowy i NCBIR. Grupa Satus współpracuje od lat z wieloma polskimi akceleratorami, inkubatorami i instytucjami otoczenia biznesu jak: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Kielecki Park Technologiczny, Krakowski Park Technologiczny, Akcelerator Innowacji NOT, Jagiellońskie Centrum Innowacji, Wschodni Akcelerator Biznesu, Unicorn Hub, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Technopark Gliwice, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych PSIK, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izba Gospodarcza ASI i inne.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Łukasz Wasikiewicz
lukasz@satus.vc

Scanderia Venture Sp. z o.o.

Scanderia Venture sp. z o.o. na rynku venture capital działa od 2018 roku. Zespół funduszu może jednak pochwalić się dużo większym doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu projektów. Zarząd oraz Inwestorzy wielokrotnie występowali po różnych stronach stołu transakcyjnego, również jako pomysłodawcy i menedżerowe, dzięki czemu fundusz jest dziś w stanie aktywnie uczestniczyć i wspierać Founderów w rozwijaniu innowacyjnych pomysłów i oceniać, które projekty mają potencjał globalny. Fundusz inwestuje w startupy, które wyróżniają się innowacyjnością tworzonych rozwiązań i potencjałem do ich globalnej komercjalizacji. Pomysłodawcom oferuje wsparcie finansowe oraz merytoryczne. Środki przekazywane są na projekty w fazie seed w branżach life science, medtech, health care, ICT, inżynierii biomedycznej.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Paulina Ślisz-Sandecka
paulina.slisz-sandecka@scanderiaventure.com
tel.: (+48) 506 071 717