Przedsiębiorcy

Cadway-Automotive Sp. z o.o.

Cadway-Automotive Sp. z o.o. powstała w 2016 roku w Rzeszowie. Przez kilka lat rozwinęła się w błyskawicznym tempie, projektując nadwozia samochodowe dla najbardziej pożądanych marek samochodów na świecie. Firma zajmuje się projektowaniem elementów nadwozi samochodowych. Realizuje nadwozia zarówno dla samochodów spalinowych jak i elektrycznych. Podmiot specjalizuje się także w prototypowaniu. Główne kompetencje spółki koncentrują się na opracowaniu struktury nadwozia pojazdu wraz ze wszystkimi wykończeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Cadway-Automotive tworzą doświadczeni inżynierowie i menadżerowie z branży motoryzacyjnej, a także młodzi, kreatywni pasjonaci motoryzacji. To dlatego klienci mogą liczyć na otrzymanie pakietu wiedzy, doświadczenia, pasji, kreatywności, świeżego podejścia, niezawodności i pełnego profesjonalizmu. Zespół Cadway-Automotive zyskał wielokrotnie międzynarodowe uznanie w wielu dziedzinach rozwoju pojazdów, co wynika z udanej realizacji bardzo skomplikowanych projektów dla niektórych najbardziej wymagających producentów pojazdów w Europie i na świecie.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

contact@cadway-automotive.com

Cetuspro Sp. z o.o.

CetusPro to doświadczony zespół, który specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania. Dzięki naszemu opracowanemu procesowi pracy nad rozwiązaniami IT oraz naszej autorskiej bazie gotowych komponentów aplikacji internetowych (cetus-starter.com), dostarczamy oprogramowanie o bardzo wysokiej jakości, które umożliwia dalszy rozwój rozwiązania w przyszłości.

Nasz zespół składa się nie tylko z programistów, ale także z doświadczonych UX Designerów i architektów oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć kompleksowe rozwiązania, które łączą doskonałą funkcjonalność z atrakcyjnym interfejsem użytkownika. Nasze oprogramowanie wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale także elastycznością i skalowalnością. Zrozumienie potrzeb klienta oraz docelowych użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego projektujemy rozwiązania, które są dopasowane do ich unikalnych wymagań. Nasze doświadczenie i wiedza techniczna pozwalają nam tworzyć rozwiązania, które są nie tylko efektywne i wydajne, ale także łatwe w utrzymaniu i rozbudowie.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

contact@cetuspro.com
tel.: (+48) 886 668 544

Competency Institute Sp. z o.o.

Agencja badań strategicznych, działającą pod nazwą Experience Institute. Jej projekty badawcze skupione są na ewolucji produktów i usług z wykorzystaniem holistycznych metodyk projektowych typu design thinking, human center design. Realizuje badania ilościowe i jakościowe. Swoją wiedzą badawczą oraz insightami będącymi wynikiem zrealizowanych projektów wspiera firmy z przekroju gospodarki w projektowaniu i rozwoju usług. Od 4 lat współpracuje ze startupami jako partnerzy takich instytucji jak: Edtech Hub Accelerator, Accel Point, Edu Lab, Fundacja Przedsiębiorczości technologicznej, Fundacja Digital Knowledge Observatory. Ponadto prowadzi dwa ogólnopolskie programy badawczo certyfikacyjne (Firma Przyjazna Klientowi i Inwestor w Kapitał Ludzki) badające kluczowe czynniki budujące pozytywne doświadczenia Klientów i Pracowników. Zrealizowanie badań w ponad 800 organizacjach w ramach ww. programów pozwala na tworzenie wiedzy gotowej do implementacji w ramach innych projektów badawczych. Jest to rzetelny punkt odniesienia do wszystkich rekomendacji, które dotyczą badań Klientów oraz pracowników. Oba programy są obecne na polskim rynku od ponad 20 lat, od 4 lat Agencja jest operatorem i opiekunem merytorycznym programów, gdzie odpowiada za sprzedaż, promocję i realizację badań. Agencja zrealizowała ponad 1000 projektów w ramach badań ilościowych. Ukończyła ponad 200 projektów w ramach badań jakościowych. W swoim portfolio posiada zrealizowane projekty dla wielu startupów, między innymi: Nice To Fit You (firma rozwinęła się do pozycji jednego największych dostawców diet pudełkowych na polskim rynku. Zrealizowane badania ilościowe i jakościowe z obszaru Custommer Experience), How2Edu (kolejna wersja portalu How2, kierowana do rynku edukacyjnego, zrealizowane projekty z obszaru User Experiri), Prosta Edukacja (aplikacja pomagająca w edukacji osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi).

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Michał Łysik
michal.lysik@expinstitute.pl
tel.: (+48) 570 810 308

Błażej Małecki
blazej.malecki@expinstitute.pl
tel.: (+48) 608 366 196

Fotoacc Grzegorz Łobodziński

Trzonem działalności FOTOACC jest działalność R&D począwszy od projektowania poprzez konstruowanie i nisko-seryjną produkcję nieszablonowych rozwiązań inżynierskich. Zespół partnera ekosystemowego składa się z wykwalifikowanych inżynierów, konstruktorów, programistów i elektroników pracujących równolegle nad kilkoma projektami. FOTOACC dysponuje bogatym w doświadczenia i szeroką wiedzę zespołem ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizacji każdego projektu. Poszczególne zespoły składają się ze specjalistów w swoich dziedzinach: inżynierów, konstruktorów 2D i 3D, programistów (back-end, front-end, hardware, VR, AR, AI, UAV, WEB, STM, mikrokomputery), analityków, pilotów UAV, instruktorów UAV, operatorów filmowych, fotografów, grafików, markerów i handlowców. Poza interdyscyplinarnym zespołem ludzi partner ekosystemowy wyróżnia się całkowicie autorskimi rozwiązaniami, brakiem powiązań z chińskimi produkcjami oraz wieloletnim doświadczeniem konstruktorskim.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Grzegorz Łobodziński
g.lobodzinski@fotoacc.pl
tel.: (+48) 512 233 363

Futurum Technology Ltd. Spółka Komandytowa

Firma Futurum Technology to polska firma specjalizująca się w doradztwie technologicznym i usługach IT dla klientów z różnych branż, zarówno korporacji jak i startupów. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług, takich jak projektowanie i rozwój oprogramowania, wdrożenia IT, testowanie i weryfikacja aplikacji, integracja systemów, outsourcing IT, czy też wsparcie w zakresie szkoleń i konsultacji. Futurum Technology stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, analizuje jego potrzeby i cele biznesowe, by zaproponować rozwiązania technologiczne, które najlepiej spełnią jego oczekiwania. Wspólnie z klientem opracowywany jest plan działania, cele oraz terminy realizacji projektów. Futurum Technology posiada doświadczenie w pracy z innowacyjnymi technologiami, działając na rynku polskim, jak i międzynarodowym – firma przedkłada swoje usługi klientom z Niemiec, Holandii czy chociażby Irlandii. Futurum Technology oferuje swoje usługi dla klientów z różnych branż, co pozwala jej na dostosowanie swoich rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Łukasz Cimer
lukasz.cimer@futurum.tech
tel.: (+48) 578 900 486

Iod Performance Sp. z o.o.

IOD Performance Sp. z o. o. powstała w 2016 r. na potrzeby realizacji projektu „Przystawka portalowa ze zmiennym przełożeniem, przeznaczona do ekstremalnego użytkowania w pojazdach terenowych”. Aktualnie firma sprzedaje produkty dla branży automotive, wdrożone w ramach realizacji ww. projektu, obsługując klientów detalicznych i hurtowych w niespełna 40 krajach. Najważniejszymi zasobami posiadanym przez firmę są zasoby ludzkie. Spółka posiada doświadczoną kardę inżynieryjno-techniczną z szeroką wiedzą w zakresie materiałoznawstwa, technik wytwarzania, technologii obróbki ubytkowej, erozyjnej oraz termicznej. Doświadczona kadra kierownicza w realizacji projektów technicznych oraz produkcji mało- i średnioseryjnej. Członkowie zespołu posiadają szereg kontaktów branżowych, są cenionymi i rozpoznawalnymi w branży specjalistami, mającymi za sobą opracowanie i wdrożenie do sprzedaży ponad 150 produktów motoryzacyjnych, które obecnie są dostępne w całej Europie.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Bartosz Zborowski
bartosz@iodperformance.com
tel.: (+48) 727 908 822

KH-Kipper Sp. z o.o.

KH-KIPPER Sp. z o. o. jest obecnie największym wiodącym producentem zabudów – wywrotek na samochody ciężarowe powyżej 12 t DMC w Polsce. Spółka jest dużym przedsiębiorstwem, reprezentującym branżę Automotive. Zajmuje się również produkcją urządzeń hakowych, przyczep i naczep. Firma podejmuje również działania związane ze sprzedażą, montażem i serwisem żurawi samochodowych, systemów hydrauliki siłowej oraz urządzeń hakowych innych producentów. Niezwykle bogata oferta firmy obejmuje szeroką gamę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla wielu branż, między innymi dla: branży budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej czy rolnictwa. Działania firmy nie ograniczają się jedynie do rynku krajowego, nieprzerwanie od ponad 20 lat firma prężnie funkcjonuje również na rynku międzynarodowym.

Dane kontaktowe

Andrzej Kamionka
andrzej.kamionka@kh-kipper.pl
tel.: (+48) 502 749 738

Negete Sp. z o.o.

New Generation Technology (Negete) to organizacja technologiczna, która koncentruje swoją działalność na kompleksowym budowaniu prototypów, urządzeń i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Nasza wizja polega na wspieraniu rozwoju technologicznego poprzez dostarczanie wysoce specjalistycznych usług. Działamy przede wszystkim w sektorze technologicznym, reprezentując środowisko innowatorów, startupów i firm o zróżnicowanym profilu działalności. Jako Partner, pełnimy kluczową rolę eksperta technicznego, dostarczając kompetencji z zakresu szybkiego prototypowania, elektrotechniki, automatyki, robotyki, programowania, mechaniki i konstrukcji maszyn. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zdobyli swoje umiejętności i wiedzę w czasie współpracy z wieloma innowacyjnymi projektami badawczo-rozwojowymi, młodymi innowatorami oraz rozwijającymi się startupami. To pozwala nam na skuteczne działanie w różnych obszarach, oferując usługi, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. W kontekście programu inkubacji startupów, naszą rolą jest pełnić funkcję kluczowego partnera technologicznego. Chcemy zapewnić kompleksowe wsparcie dla startupów na każdym etapie ich rozwoju – od wstępnej koncepcji, poprzez budowę prototypów, aż po realizację i wdrożenie. Wierzymy, że nasze doświadczenie, umiejętności i zasoby techniczne mogą przyczynić się do szybszego rozwoju startupów i zwiększyć ich szanse na sukces.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

Karol Kibałko
k.kibalko@negete.pl

Pitch Me Baby Sp. z o.o.

Spółka „Pitch Me Baby” została powołana w październiku 2022 i zajmuje się organizowaniem wydarzeń networkingowych nastawionych na ekosystem startupowy dla pomysłodawców, inwestorów i mentorów. Formuła eventów zakłada 5 min na prezentację startupu, który następnie wysłuchuje opinii i komentarzy widowni (inwestorzy, mentorzy, eksperci, korporacje) z zastrzeżeniem, że nie ma sesji Q&A, a jedynie informacja zwrotna. Istotnym założeniem jest formuła wyłącznie w języku angielskim, ma to na celu ukierunkowanie polskich startupów na rynki międzynarodowe oraz przyciągnięcie międzynarodowej publiczności i pomysłodawców. Od początku swojej działalności spółka zorganizowała 12 wydarzeń, na których pojawiło się ok 1700 uczestników, w Warszawie, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu, w tym w ramach spotkań towarzyszących największych startupowym konferencjom w Polsce, takim jak: Infoshare, Wolves Summit czy Carpathian Startup Fest.

Dane kontaktowe

Maciej Majewski
maciek@pitchmebaby.co
tel.: (+48) 608 017 250

Sagitum Spółka Akcyjna

Firma Sagitum S.A. od października 2020 współpracowała z ok.  40 startupami. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, bazując na doświadczeniu w obsłudze klientów, jak i startupów, które są na wczesnym etapie rozwoju, mogą potrzebować doradztwa w zakresie skalowalności tworzonego oprogramowania, doboru odpowiednich funkcjonalności z uwzględnieniem rozwoju produktu i obsługi jego dystrybucji na szeroką skalę w kolejnych latach. Oferowane usługi są świadczone przez naszą firmę na wysokim poziomie, w terminach ustalonych ze zleceniodawcą. Ponadto, każde tworzone przez naszą firmę oprogramowanie budowane jest zgodnie z najlepszymi praktykami w tym zakresie. Również, jeśli chodzi o stronę wizualną i użytkową, zarówno oprogramowanie jak i makiety tworzone są w sposób estetyczny, zgodny z zasadami UI/UX.

Oferowane usługi

Szczegółowy zakres usług znajduje się w pliku poniżej:

Dane kontaktowe

biuro@sagitum.pl
(+48) 17 777 61 00

Stokota Sp. z o.o.

Stokota Sp. z o. o. istnieje na rynku ponad 40 lat i jest jednym z uznanych producentów pojazdów przemysłowych i rozwiązań logistycznych, działającym na rynku globalnym. Jest dużym przedsiębiorstwem z branży Automotive. Firma posiada bogaty asortyment produktów, m.in. cysterny drogowe, naczepy, przyczepy oraz zabudowy wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej do transportu produktów zarówno nie ADR i ADR takich jak paliwo, olej opalowy, LPG i paliwo lotnicze. Ponadto firma oferuje również urządzenia do czyszczenia przemysłowego, urządzenia- do tankowania samolotów, wózków hydrantowych, urządzeń do czyszczenia/spłukiwania studzienek hydrantowych oraz sprzętu do obsługi naziemnej do tankowania i/lub tankowania samolotów, transportu paliwa i pomocy w tankowaniu.

Dane kontaktowe

Marcin Pyszno
marcin.pyszno@stokota.com
tel.: (+48) 41 366 05 98

Tarapata Jan Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych

Z.P.H. Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata działa na rynku od ponad 40 lat. Zakład jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w dostawach akcesoriów oraz części zamiennych i produkcji do autobusów komunikacji miejskiej i międzymiastowej następujących marek: MAN, SCANIA, VOLVO, SOLARIS, MERCEDES, SOLBUS, NEOPLAN, IVECO, JELCZ, AUTOSAN, IKARUS, SETRA, BOVA, a także do samochodów ciężarowych – koła, ogumienie, części zawieszeń, etc. Oprócz tego że współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami części, zakład jest także producentem części zamiennych do zawieszeń, karoserii, ogrzewania, silnika, części elektrycznych, gumowych, części klimatyzacji oraz sprężarek powietrza. Ponadto dostarcza szyby i wykładziny autobusowe. Produkowane części spełniają normy PIMOTU i cieszą się bardzo dużym uznaniem i zaufaniem wśród Klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Dane kontaktowe

Zofia Feret
zofiaferet@tarapata.pl
(+48) 17 774 36 66